Anasayfa / Neler Yaptık? / Bioderma Türkiye

Bioderma Türkiye

fashiontv_pepakura_digital_00

Türkiye’de geniş eczane ağı aracılığı ile ürünlerini yüz binlerce tüketiciye ulaştıran Bioderma; bünyesinde cilt bakımı, saç bakımı, çocuk ve bebek bakım ürünlerinden oluşan onlarca çeşit ürün bulundurmaktadır.

Türkiye’deki Bioderma takipçilerini bilgilendirmek, doğru ürün kullanımı için yönlendirmek ve bu sırada eğlendirmek için mikro-kampanyalar yapıyor, takipçiler ve markanın dijital platformdaki iletişimi geçekleştiriyoruz.

Yaz Kelimeleri uygulamasında katılımcılara “yaz” kelimelerinden oluşan bir bulmaca sunduk. Katılan yarışmacılara hem kelime avı heyecanı yaşattık, hem de Bioderma ürünlerinden oluşan hediye paketleri kazandırdık.

Bioderma ürünleri farkındalığı yaratmak için kurguladığımız “Paris Günlüğü” uygulamasında katılımcıların, karakterimiz Sophie ile gizli ürünleri bulmalarını istedik. Satışa sunulan tüm Bioderma ürünlerinin kullanıldığı bu yarışmada; hem ürün bilinirliği yarattık, hem de bol bol Bioderma ürünü dağıttık.

Marka için, ürünlerin satışta olduğu tüm eczaneleri Facebook sayfasındaki “Bayilerimiz” sekmesinde toplayarak; ziyaretçinin rahatlıkla satış noktalarına ulaşmasını sağladık.

Bioderma Bayilerimiz Sekmesi için: http://bit.ly/biodermaeczaneleri
ABCDerm Bayilerimiz Sekmesi için: http://bit.ly/eczanelerimiz

Bioderma’ya ek olarak, yine bir Bioderma markası olan ABCDerm sosyal medya yönetimi de tarafımızdan yürütülmektedir.