Anasayfa / Genel / Türkiye Teknoloji Buluşmaları

08
Oca
Türkiye Teknoloji Buluşmaları
Türkiye Teknoloji Buluşmaları
  • Pepakura
  • 0 Views
  • 0 Comment
  • No tags

Turkcell’in ana sponsorluğunu üstlendiği, EticaretSEM ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından organize edilen binlerce KOBİ ve girişimciyi teknoloji ile buluşturan Türkiye Teknoloji Buluşmaları konferansının dördüncü ayağı 7 Ocak’ta Steigenberger Istanbul Otel’de gerçekleşti. Konferansın moderatörlüğünü televizyon sunucusu Metin Uca yaptı. Uca’nın keyifli konuşmasından sonra TÜGİAD Başkanı Rahmi Çuhacı ve Eticaretsem Kurucusu Merter Özdemir açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

26 dijital sektör profesyonelinin konuşma yaptığı ve soruları yanıtladığı konferansa ilgi ve katılım çok yoğundu. İş kurmak ya da var olan işini büyütmek isteyen girişimciler, izledikleri sunumlarda teknolojik ihtiyaçlarına yanıt buldu.

İlk soru-cevap oturumu, gazeteci Kerem Özdemir moderatörlüğünde Sefamerve.com CEO’su Mehmet  Metin Okur, TEB Melek Yatırım Platformu’ndan Aylin Alkan, Melek Yatırımcı Mehmet Buldurgan ve BİST Özel Pazar Müdürü Dr.Recep Bildik ile başladı. Konuşmacılar, ‘Yatırımcılar yatırım yaparken nelere dikkat ederler ve hangi girişimcilere yatırım yaparlar?’ konusunu tartıştılar.

İkinci soru-cevap oturumundaysa Digital Reflex Ajans Başkanı Nejdet Alkan Demir, Ticimax CMO’su Pınar Keleş, Pepakura Digital Ajans Başkanı Aykut Duman ve Fotometrik 360 CEO’su Aydın Karadöller, KOBİ’lerin ve girişimcilerin dijital pazarlama ihtiyaçlarını anlattılar. Dijital pazarlamada fotoğraf kullanımı ve e- ticarette 2016 öngörülerinin dikkat çektiği bu bölümde milenyum çocuklarının alışveriş yapmaya başlayacağı bu birkaç yılda dijital ticaretin hiç olmadığı kadar hızlı büyüyeceğinin altı çizildi.

 

Ödül töreninin ardından program sona erdi.

Bilgi ve kayıt için

http://www.eticaretsem.com/

 

Kaynak: http://blog.turkcell.com.tr/turkiye-teknoloji-bulusmalari-istanbulda-yapildi